אודות

להזמין קבלן גגות מקצועי ולקבל שירות שמציב אתכם במקום הראשון!

קבלן גגות מקצועי ומומחה

חברת הגג המושלם מתמחה בטיפול ותחזוקת גגות מכל הסוגים למעלה מעשרים שנה. המטרה שלנו היא לענות לכל קריאה, לספק לכם שירות שייתן לכם שקט נפשי.

שום עבודה אינה קטנה או גדולה מדי עבור אנשי המקצוע שלנו – מאיטום גגות, החלפת גגות רעפים, פריסת יריעות ביטומניות, זיפות גגות, איתור נזילות והרשימה עוד ארוכה – אנחנו עושים הכל, במקצועיות ובאהבה.

כדי לספק לכם את השירות המקצועי ביותר, אנשי המקצוע שלנו מגדילים את ארג הכלים שלהם בעזרת קורסים מקצועיים ורכישת מכשור מתקדם.

קבלו הצעת מחיר

ערכי הליבה שלנו

עם השנים רכשנו את אמונם של בעלי בתים ונכסים מסחריים ופרטיים גם יחד, שנבצע את העבודות הנוגעות לטיפול ותחזוקת גגות בצורה עקבית, באיכות גבוהה ובתעריפים המתאימים לכל כיס. האני מאמין שלנו כולל כמה תכונות שאנחנו מרגישים שהן הכרחיות עבור כל חברת גגות מקצועית.

עיצוב מותאם

טיפול ותחזוקת גגות זאת אמנות! אנחנו תמיד נשמח לספק לכם פתרונות פרקטיים ויעילים ובלי לפסוח על עיצוב יצירתי ומרהיב. אנחנו דואגים שכל פרויקט יהיה ברמת גימור מעולה, חשוב לנו שתהנו מהתוצאה לכל אורך הדרך.

איכות החומרים

בין אם אתם זקוקים לשירותי איטום גגות, התקנת גגות רעפים, זיפות גגות, או ניקוי מרזבים, העבודות שאנחנו מבצעים, נעשות על ידי עובדים מקצועיים, מיומנים ואדיבים. כל פרט, עד המסמר האחרון יהיה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנחנו נעמוד תמיד מאחורי העבודה והמוצרים שאנחנו משתמשים בהם.

אמינות ויושרה

כל מי שבוחר בשירות של הגג המושלם מקבל אבחון מדויק וטיפול מקצועי. אנחנו שומרים על שקיפות מלאה לאורך כל הדרך. אנחנו נסביר לכם בצורה פשוטה על כל התהליך כדי שתוכלו להישאר מעורבים ומעודכנים לאורך הפרויקט.

המשימה שלנו

שמנו לעצמנו דגש על שירות לקוחות לא פחות ממדהים, אתם הפרנסה שלנו לכן חשוב לנו שתהיו מרוצים לאורך כל חיי הפרויקט, משלב הפגישה הראשונה ועד אחריי התקנת הגג אנחנו תמיד נהיה זמינים בשבילכם לכל מטרה שאלה או תיקון.

המשימה שלנו היא לבצע בשבילכם את הפרויקט על הצד הטוב ביותר אם מדובר בהתקנה של גג רעפים חדש החלפה של גג קיים, בניית קונסטרוקציה איטום הגג שלכם מפני נזקי מזג האוויר, אנחנו נעשה את זה במחיר הטוב ביותר עם השירות המדהים ביותר.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא לספק שירותים בתחום הגגות לכמה שיותר נכסים במדינת ישראל תחת מתן שירות מיטבי,

שמנו לעצמנו מטרה להוביל את תחום שירותי הגגות בישראל, בכדי לעשות זאת אנחנו נמצאים בקשר שוטף עם הספקים המובילים בעולם, ואצלנו מכשירים את העובדים לביצוע עבודות גג בצורה הטובה ביותר בישראל.