לוגו אתר החלפה ואיטום גגות

תיקון גגות רעפים – מחירים

תיקון גגות רעפים – מחירים

תיקון גגות רעפים – מחירים

החורף בקרוב מתחיל, וכמו במשל הנמלה והצרצר – זה הזמן להתכונן מראש כמיטב יכולתנו. אחד הדברים שחשוב לעשות הוא לתחזק את גג הרעפים שלכם, שסופג המון מפגעי החורף. אם זה גשם, רוח או באיזורים מסוימים גם שלג, יש מספר דברים שיש לחזק ולשדרג. אז מהם אותם הדברים שצריך לבדוק ומהם המחירים השונים של תיקוני גגות רעפים?

 

איזה תיקונים צריך לבצע בגגות רעפים?

גגות רעפים הם גם יפים ואסתטיים למראה וגם פרקטיים מאוד בבתים שונים, אבל מדי פעם הם דורשים תיקונים מיוחדים. בין התיקונים הללו תוכלו למצוא הדבקת רעפים שנפלו, איתור נזילה, החלפת מרזבים ועוד.

 

האם כדאי לתקן גג רעפים לבד או להזמין איש מקצוע?

רבים בארץ מנסים לחסוך בכסף בכל אפשרות שמזדמנת לדרכם, אבל לדעתנו תיקון גגות רעפים היא עבודה שחשוב שאיש מקצוע כגון גגן מוסמך יבצע. אם תנסו לבצע תיקונים בעצמכם הם גם עלולים להיות לא טובים וכך בהמשך תצטרכו עדיין להוציא את אותו הכסף, או במקרה הרע אתם עלולים לעשות יותר נזק מתועלת ולהרחיב את השבר.

בנוסף, עבודה על גג נחשבת כעבודה בגובה ועל כן היא מסוכנת. אם אתם לא מנוסים בעבודה מסוג זה אתם עלולים לא לדעת איך לפעול בהתאם לתקנות השונות ובעקבות כך לפצוע את עצמכם או ליפול. זה כמובן יכול להיות מצער ועל כן מומלץ להזמין גגן מוסמך שיטפל בגג הרעפים שלכם.

 

איך ניתן להוריד מחיר גג רעפים?

אחד הדברים שיעזרו לכם להוזיל עלויות הוא להזמין גגן מוסמך בתקופות בהם הם פחות מבוקשים- כלומר לא בחורף. בתקופת החורף הגשומה כולם נזכרים ברגע האחרון לבצע תיקונים מה שהופך את כל אנשי המקצוע לעמוסים, מבוקשים ועל כן גם יקרים. לכן אם תחשבו על כך מראש דבר זה עלול להוזיל את מחיר גג רעפים.

דבר נוסף שמומלץ לעשות הוא לבצע סקר שוק והשוואת מחירים בין אנשי מקצוע. ללכת על הצעת המחיר הראשונה זה אף פעם לא כדאי כי אתם יכולים למצוא במקומות אחרים אנשי מקצוע טובים לא פחות שלוקחים תעריף זול יותר.

לבסוף, טיפ מאיתנו הוא לבדוק את הגג שלכם כל תקופת זמן מסויימת. ככל שתמצאו דברים שיש לתקן מוקדם יותר, כך התיקון יהיה קל יותר- ועל כן זול יותר. תיקונים מסובכים יעלו לכם יותר כסף כי הם דורשים מיומנות גדולה יותר, חומרים אחרים וכו'. לכן תיקון בזמן- יעזור גם לכיס שלכם.

 

מחיר גג רעפים – תיקון

אם אתם מעוניינים בבדיקת גג הרעפים שלכם בלבד לאיתור בעיות פונטציאליות, בדיקה זו עולה בין 280 ש"ח ל-400 ש"ח. תיקון של בעיה קטנה כמו רעפים שנשברו תעלה בין 350 ש"ח ל-700 ש"ח, בהתאם לגודל הבעיה. אם בגג שלכם נמצאה דליפה, כדי לטפל בבעיה זו תאלצו להיפרד מ-250 שקלים ועד 400 שקלים. הבעיה הגדולה ביותר ועל כן היקרה ביותר בתוך תחום תיקון גגות רעפים היא החלפת מרזבים. עבודה זו דורשת זמן רב וחומרים רבים, ועל כן מדובר בשירות שעולה בין 3000 שקלים עד 4500 שקלים.

המחירים כמובן משתנים בהתאם לגודל הגג, איזור הבית וכדומה.

 

לסיכום

תיקון גגות רעפים היא עבודה חשובה ויש לבדוק את הצורך בה מבעוד מועד. המחירים של ביצועי התיקונים השונים תלויים במורכבות הבעיה. כדי להוזיל מחירים אלה כדאי לעשות סקר שוק, לבדוק מפעם לפעם את מצב גג הרעפים שלכם ולהזמין אנשי מקצוע לא בעונת השיא בחורף.

 

 

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלחו לנו הודעה
ונגיע אליכם לפגישת ייעוץ